2017-09-27

Rajono moksleivių futbolo turnyras LSDP Kupiškio r. skyriaus taurėms laimėti

Sublizgo sutvisko saulėje gražiosios taurės tarptautinės kategorijos irklavimo teisėjo, teisėjavusio XXXI olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire, vadovavusio Lietuvos misijoms ketveriose olimpinėse žaidynėse, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) profesoriaus habilituoto daktaro, LSDP pirmininko pavaduotojo Algirdo Raslano rankose. Šias taures Algirdas su žmona Liudvika atvežė iš Vilniaus į Alizavą. Kovoti dėl LSDP Kupiškio r. skyriaus taurių į Alizavos pagrindinę mokyklą rugsėjo 26 dieną susirinko jaunųjų futbolininkų komandos iš septynių Kupiškio rajono bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų.

Universalioje sporto aikštelėje išsirikiavusius sportininkus sveikino LSDP Kupiškio r. skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius. Jis pranešė, kad tradiciškai kasmet LSDP Kupiškio r. skyrius organizuoja turnyrą, siekiant plėtoti futbolo žaidimą Kupiškio ir aplinkiniuose rajonuose, kelti vaikų sportinį meistriškumą, išaiškinti geriausius žaidėjus ir kovas.
LSDP pirmininko pavaduotojas A.Raslanas pabrėžė pagrindinę turnyro taisyklę, kad visą laiką kiekvienoje rungtyje būtinai turi dalyvauti po mergaitę. Taip pabrėžiama, kad mergaitės turi lygias teises į sportą. Olimpinių žaidynių pagrindinė sąlyga - lygus vyrų ir moterų sportininkų skaičius.
Turnyro vyriausias teisėjas, Šepetos A. Adamkienės kūno kultūros mokytojas, Zigmas Paulauskas išaiškino žaidimų eilės tvarką. Burtai lėmė pirmuosius susitikimus. Atkakliai kovėsi jaunieji sportininkai. Stebino jų vikrumas, gebėjimas lengvai kojomis valdyti kamuolį.
Pirmajame susitikime šepetiškiai rezultatu 2:1 įveikė kupiškėnus. Salamiesčio ir Antašavos jungtinė komanda lygiomis 3:3 sužaidė su skapiškėnais. Įspūdingu rezultatu 12:0 Salamiesčio- Antašavos komandą sutriuškino alizaviečiai. Noriūniečiai 3:1 taškų skirtumu nugalėjo šepetiškius. Alizavos komanda 4:1 įveikė Skapiškio komandą.
Antrajame rate dėl 5-6 vietų susirėmė Kupiškio P. Matulionio ir Šv. Kazimiero vaikų globos namų auklėtinių komanda su Salamiesčio pagrindinės mokyklos ir Antašavos daugiafunkcinio centro komanda. 3:0 laimėjo kupiškėnai. Labai organizuotai ir darniai antrajame rate žaidė Skapiškio pagrindinės mokyklos komanda. Rezultatu 4:0 jie sutriuškino Šepetos A. Adamkienės pagrindinės mokyklos komandą. Skapiškėnams pergalę užtikrino taiklūs Irmanto Baltrūno, Karolio Velk ir Lino Giedrio smūgiai. Žiūrovus sužavėjo nepaprastai vikrus ir budrus vartininkas Gabrielius Vilimas.
Dėl pirmos ir antros vietų susirungė Alizavos pagrindinės mokyklos ir Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos jaunieji futbolininkai. Dvikova prikaustė visų dėmesį, žavėjo vaikų profesionalumas. Taiklų smūgį į alizaviečių vartus pasiuntė noriūnietis Deividas Kavčinskas, bet aikštelės šeimininkai buvo pranašesni. Po įvartį pelnę Aurelijus Marčiauskas ir Mantas Muntvydas išplėšė komandai turnyro pergalę.
Įteikdamas nugalėtojų taures LSDP Kupiškio r. skyriaus pirmininkas A. Cesevičius padėkojo už gražų žaidimą, palinkėjo kitais metais surinkti dar gausesnį būrį sportininkų.
Renginio rėmėjų UAB „Dovalda“ ir UAB „Agla“ prizais apdovanoti šeši geriausi turnyro žaidėjai: kupiškietė Emilė Morkūnaitė, skapiškėnas Gabrielius Vilimas, noriūnietis Deividas Kavčinskas, salamiestėnas Titas Grigaravičius, šepetiškis Gerardas Baltušnikas ir alizavietis Aurelijus Marčiauskas.
Nuoširdžiai ačiū organizatoriams už puikų renginį. Tokį skaitlingą žaidėjų kiekį Alizavos pagrindinės mokyklos universalioji sporto aikštelė turėjo pirmą kartą. Saulėta diena, puiki nuotaika, o jauniesiems sportininkams visos pergalės dar priešakyje.

Danutė Miknevičienė, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė


Gegužė 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Renginiai

Nėra renginių

Lankomumo statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas