2017-12-13

Tradicinis arbatos puodelis su mero pavaduotoju

Praėjusį sekmadienį, gruodžio 10 dieną, į Kupiškio kultūros centro Didžiosios salės fojė rajono mero pavaduotojas Aurimas Martinka prie arbatos puodelio buvo sukvietęs rajono neįgaliųjų organizacijų atstovus. Tai jau antrą kartą rengiamas toks pasibuvimas. Į susitikimą atvyko Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos, vadovaujamos Gedimino Virbicko, Kupiškio rajono neįgaliųjų draugijos, vadovaujamos Bronės Kaleinikovienės, Aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kupiškio rajono filialo, vadovaujamo Kristinos Malinauskienės, bei Kupiškio rajono diabeto klubo „Kupa“, vadovaujamo Laimutės Bernadickienės, atstovai.
Advento laikotarpiu surengti tokį susibūrimą iniciatyvos ėmėsi Kupiškio socialdemokračių moterų klubo pirmininkė Vilma Mažeikienė. Pasiruošimo darbuose talkino Kupiškio socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininkė Inga Šimkienė ir narė Lina Balčiūnaitė. Adventiniame susibūrime su organizacijų atstovais mielai bendravo ne tik mero pavaduotojas, bet ir kiti socialdemokratų partijos nariai – LSDP Kupiškio skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius, Algirdas Notkus, Zigmas Paulauskas.
Susitikimo pradžioje susirinkusieji pasiklausė puikaus Kupiškio meno mokyklos moksleivių pasirodymo.
„Iš rajono nevyriausybinių organizacijų jūs esate pačios gausiausios, veikliausios ir įtakingiausios. Todėl tradiciškai nutarėme jus pasikviesti artėjančių švenčių proga, pabendrauti, padiskutuoti jums rūpimais klausimais. Šį kartą pakvietėme didesnį atstovų skaičių iš kiekvienos organizacijos nei praėjusiais metais“ - susirinkusiems kalbėjo mero pavaduotojas Aurimas Martinka.
Jo paraginti susitikimo dalyviai diskutavo apie įvairių situacijų ir problemų bei jų sprendimų su rajono vadovais pagerėjimą. Tačiau dar yra aktualių problemų, pvz., viešųjų tualetų žmonėms su negalia seniūnijose problema.
Rajono neįgaliųjų organizacijų vadovai dėkojo mero pavaduotojui už jiems parodytą valdžios dėmesį. Sakė, kad tokių pakvietimų - šiltai pabendrauti apie rūpimus klausimus prie arbatos puodelio - mielai lauks ir kitais metais.

2

Nuotraukų galerija

 

Gegužė 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Renginiai

Nėra renginių

Lankomumo statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas